تشخیص خودکار پلاک خودرو AutoVu
سوزن را در انبار کاه پیدا کنید

ALPR با عملکرد بالا که بینش‌های بی‌درنگ به شما می‌دهد

سیستم تشخیص خودکار پلاک خودرو AutoVu™ (ALPR) به شما در مورد وسایل نقلیه مورد نظر یا غیرمجاز هشدار می دهد، حتی زمانی که به دنبال آنها نیستید. این راه‌حل به شما بینش‌های بی‌درنگ درباره محیطتان می‌دهد و در عین حال به تیم شما کمک می‌کند کارآمدتر کار کنند. بین ALPR ثابت یا سیار یکی را انتخاب کنید یا هر دو را نصب کنید. شما همچنین می توانید راه حل AutoVu را با ویدئو و سایر سیستم ها یکپارچه کنید تا تصویر کاملی از هر موقعیتی به دست آورید.

قفل اطلاعاتی را که تیم شما برای انجام ماموریت خود نیاز دارد باز کنید

چه بر مدیریت پارکینگ، چه امنیت تأسیسات حیاتی یا ایمنی شهروندان نظارت داشته باشید، AutoVu می تواند به تیم شما کمک کند تا به دستاوردهای بیشتری برسد. پلاک های بیشتری را می گیرد تا اطمینان حاصل شود که هیچ وسیله نقلیه مورد علاقه از آن عبور نمی کند. و هنگامی که اقدام لازم باشد، اپراتورها را از طریق نرم افزار بصری توانمند می کند، بنابراین آنها می توانند بر روی وظیفه خود تمرکز کنند، نه بازبینی خواندن.

چرا AutoVu؟

نوآوری مستمر

دستگاه‌های AutoVu ALPR از جدیدترین فناوری یادگیری ماشین برای ارائه مداوم ارزش جدید استفاده می‌کنند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که سرمایه‌گذاری شما در آزمون زمان مقاومت خواهد کرد.

کاملا یکپارچه

با ترکیب خواندن ALPR با فیلم های نظارت تصویری، تحقیقات را تسریع کنید یا از ALPR برای مدیریت دسترسی به امکانات حساس استفاده کنید. AutoVu با بقیه سیستم شما کار می کند.

هدفمند ساخته شده است

ارزش ALPR ارتباط مستقیمی با عملکرد آن دارد. به همین دلیل است که ما دستگاه های ثابت و سیار را ارائه می دهیم که به طور خاص برای تشخیص و تشخیص پلاک خودرو طراحی شده اند.

میدانی اثبات شده است

AutoVu بیش از دو دهه است که توسط سازمان‌های مدیریت پارکینگ، سازمان‌های مجری قانون و تأسیسات زیرساختی حیاتی استفاده می‌شود.

پیمایش به بالا