سیستم مدیریت ویدئو Omnicast
با ویدیو هوشمندتر کار کنید

در مورد نظارت تصویری متفاوت فکر کنید

آیا احساس می کنید دوربین مداربسته قدیمی یا سیستم مدیریت ویدیو (VMS) شما را عقب نگه می دارد؟ افزودن دوربین‌های جدید، پخش ویدیو با وضوح بالاتر و گسترش به سایت‌های جدید، زیرساخت‌های فناوری اطلاعات را تحت فشار قرار می‌دهد. تهدیدهای نوظهور امنیت سایبری و الزامات رو به رشد حفظ حریم خصوصی نیز سیستم قدیمی شما را به یک مسئولیت خطرناک تبدیل می کند.

Omnicast™ یک VMS مبتنی بر IP است که به شما امکان می دهد با ویدیو هوشمندتر کار کنید. با یک تصویر واضح از رویدادها، سریعتر پاسخ می دهید و تصمیمات آگاهانه می گیرید. معماری منعطف و پخش کارآمد آن باعث کاهش فضای ذخیره‌سازی و کاهش بار شبکه می‌شود. و به راحتی بزرگ می شود، از جدیدترین دوربین ها و تجزیه و تحلیل ها استفاده می کند و بینش های عملیاتی را باز می کند. Omnicast بخشی از پلتفرم Genetec™ Security Center ما است که یکپارچه سازی ویدیو با کنترل دسترسی، نفوذ، کام و موارد دیگر را آسان می کند.

چرا Omnicast؟

یک مسیر تدریجی به سمت ابر

Omnicast ضبط ترکیبی را ارائه می دهد که به طور یکپارچه ترکیبی از فضای ذخیره سازی داخلی و ابری است.

بر روی یک پلت فرم یکپارچه ساخته شده است

بقیه سیستم های امنیتی خود را با نظارت تصویری متحد کنید و به یک دید جهانی از امنیت دست یابید. به سبد امنیتی یکپارچه ما ضربه بزنید یا با اکوسیستم گسترده ما فراتر بروید.

متناسب با هر سخت افزاری

شما از یک اکوسیستم دائماً در حال تکامل فناوری سود می برید. از بین هزاران سنسور، دستگاه و دوربین های داخلی، خارجی یا بدنه برای رفع نیازهای خود انتخاب کنید.

دسترسی بدون وقفه

هرگز دسترسی به ویدیوی زنده و ضبط شده را با 99.9 درصد آپتایم بایگانی از دست ندهید. مهم نیست چه اتفاقی می افتد، Omnicast پشت شما و ویدیوی شماست. از داده های شما محافظت می کند و زنجیره کاملی از نگهداری را حفظ می کند.

پیمایش به بالا