روتر UTM
روتر UTM یا Unified Threat Management، دستگاهی است که امنیت شبکه شما را در برابر طیف گسترده ای از تهدیدات مانند بدافزار، هک و فیشینگ، ارتقا می دهد. این دستگاه ها با ترکیب چندین عملکرد امنیتی در یک دستگاه، مانند فایروال، آنتی ویروس، فیلتر محتوا و، به شما کمک می کنند تا شبکه خود را به طور جامع و موثر محافظت کنید.

محصولات

Fortinet FortiGate

روتر UTM پرچمدار Fortinet، FortiGate، طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی را برای مشاغل با هر اندازه ای ارائه می دهد. این روترها به دلیل عملکرد، قابلیت اطمینان و سهولت استفاده شناخته شده اند

Palo Alto Networks PAN-OS

Palo Alto Networks PAN-OS، پلتفرم امنیتی نسل بعدی، حفاظت کاملی را از شبکه ها، برنامه ها و داده ها در برابر تهدیدات پیشرفته امروزی ارائه می دهد. این روترها به دلیل قابلیت دید عمیق و تجزیه و تحلیل دقیق ترافیک شبکه شناخته شده اند.

Sophos XG Firewall

Sophos XG Firewall، روتر UTM بعدی نسل، حفاظت کاملی را در برابر تهدیدات پیشرفته امروزی ارائه می دهد. این روترها به دلیل سهولت استفاده، مقرون به صرفه بودن و قابلیت های امنیتی قوی شناخته شده اند.

SonicWall NSv

SonicWall NSv، روتر UTM مجازی، حفاظت کاملی را در برابر تهدیدات پیشرفته امروزی ارائه می دهد. این روترها به دلیل سهولت استقرار، مقیاس پذیری و قابلیت های امنیتی قوی شناخته شده اند.

WatchGuard Firebox

WatchGuard Firebox، روتر UTM جامع، حفاظت کاملی را در برابر تهدیدات پیشرفته امروزی ارائه می دهد. این روترها به دلیل سهولت استفاده، قابلیت اطمینان و قابلیت های امنیتی قوی شناخته شده اند.

محصولات مرتبط

سیستم تشخیص نفوذ (IDS)

IDS می تواند فعالیت مشکوک را در شبکه شما شناسایی کند و شما را از آن آگاه کند.

سیستم مدیریت امنیتی (SMS)

SMS به شما امکان می دهد تا تمام دستگاه های امنیتی خود را در یک مکان مرکزی مدیریت کنید.

سیستم پیشگیری از نفوذ (IPS)

IPS می تواند فعالیت مشکوک را در شبکه شما شناسایی کند و آن را مسدود کند.

راه حل ضد بدافزار

راه حل ضد بدافزار می تواند شبکه شما را از بدافزار، ویروس ها و سایر تهدیدات مخرب اسکن کند.

راه حل فیلتر محتوا

راه حل فیلتر محتوا می تواند به شما در مسدود کردن وب سایت ها و محتوای نامناسب کمک کند.

محصول مورد نظر خود را سفارش دهید

درخواست خود را به ما بگویید تا هرچه سریعتر به شما تحویل دهیم

پیمایش به بالا