سیستم کنترل دسترسی Synergis™
متفاوت نگاه کنید

آیا کنترل دسترسی شما را کاهش می دهد؟

سیستم های امنیتی فیزیکی قدیمی نه تنها برای نگهداری هزینه بر هستند، بلکه امنیت شما را نیز تضعیف می کنند. فقدان قابلیت‌های مدرن یا دسترسی به فناوری جدیدتر کنترل درب، و آسیب‌پذیری‌های امنیت سایبری در حال ظهور، شما را در یک نقطه ضعف آشکار قرار می‌دهد.

کنترل دسترسی Synergis™ یک رویکرد مدرن ارائه می دهد. به عنوان یک سیستم واقعاً باز، به مجموعه بزرگ و رو به رشدی از دستگاه های کنترل دسترسی شخص ثالث متصل می شود. با گزینه های سخت افزاری مستقیم به ابر، Synergis به شما کمک می کند تا به راحتی به یک استقرار ترکیبی یا ابری منتقل شوید. این سیستم که با ویدئو و سایر سیستم های امنیتی یکپارچه شده است، اطلاعات عملیاتی و امنیتی در مورد مناطق امن شما ارائه می دهد. بنابراین، می توانید بدون توجه به نوع استقرار خود، تصمیمات آگاهانه تری بگیرید و از عملیات بهبودیافته بهره مند شوید.

دسترسی ایمن و بهینه سازی عملیات

Synergis یک راه حل مدرن و نوآورانه برای کنترل دسترسی ارائه می دهد که نیازهای کسب و کار شما را برطرف می کند. دسترسی شما را با امنیت و دید به مناطقی که هرگز فکرش را نمی‌کردید گسترش می‌دهد. Synergis با استفاده از یک رویکرد یکپارچه، اپراتورها را با اطلاعات به موقع و جامع قادر می سازد تا در صورت نیاز عمل کنند. همچنین یک مسیر روشن و آسان برای مهاجرت، برای استقرار در محل، ترکیبی و ابری فراهم می کند.

چرا Synergis؟

درجه سازمانی

از راه حلی بهره مند شوید که با سازمان شما سازگار است. با Synergis، می توانید دسترسی به امکانات در سراسر جهان را به طور موثر مدیریت کنید تا از جریان یکپارچه افراد اطمینان حاصل کنید.

یک راه حل قابل اعتماد

به فهرست بلندبالایی از سازمان‌های بزرگ و کوچک در سراسر جهان بپیوندید که نیازهای امنیتی و عملیاتی خود را به ما سپرده‌اند.

آماده ابر

با معماری ترکیبی و ایمن ما، تمام یا بخشی از کنترل دسترسی خود را با سرعت دلخواه خود به ابر منتقل کنید.

واقعا متحد

کنترل دسترسی را با بقیه سیستم امنیتی خود یکسان کنید و به کارایی عملیاتی و دید جامعی از محیط خود برسید.

پیمایش به بالا